BURSA KESTEL’DEKİ ULAŞIM BAKIMINDAN ÇOK KOLAY VE YAKIN OLAN ÇİFTLİĞİMİZDE UYGUN FİYATLARA ADAKLIK SATIŞI YAPMAKTAYIZ. HER TÜRLÜ KAZAYA BELAYA KARŞI KURBAN,AKİKA KURBANI, ŞÜKÜR KURBANI, ADAKLIK ,KURBANLIK VE CEMİYETLERE ET İHTİYACINIZ İÇİN İRTİBATA GEÇEBİLRİSİNİZ. ADAĞINIZIN KURBANINIZIN KESİMİ İSLAMİ KOŞULLARA UYGUN OLARAK KESİMHANEMİZDE ÜCRETSİZ OLARAK, İŞİNİN EHLİ KASAPLARIMIZ TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRİLİR.İSTEDİĞİNİZ ŞEKİLDE PARÇALARA AYRILARAK PAKETLEMESİ YAPILIR.VERECEK YERİ OLAMAYAN MÜŞTERİLERİMİZ İÇİN İSTEĞE BAĞLI HAYIR KURUMLARINA MAKBUZ KARŞILIĞI VEYA İHTİYAÇ SAHİPLERİNE DİREKT OLARAK TARAFIMIZCA VERİLEBİLİR.

Kaliteli hizmet anlayışı ilkemize dayanarak siz değerli müşterilerimize senenin 365 günü küçükbaş,büyükbaş hayvan satışı ve kesimi,vekalet yoluyla kurban kesimi adres veya kuruma teslimi,adrese teslim canlı hayvan satışı vs. adak ve kurban hizmeti sunmaktayız.

Hedefimiz yapmış olduğumuz hizmetleri aşarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini güvenini kazanmaktır.

En iyi hizmeti sizlere sunabilmek için hizmetlerimize aralıksız devam ederek size karşı sorumluluğumuzu bugün olduğu gibi her zaman yerine getireceğiz.

Bünyemizde her türlü küçükbaş büyükbaş adaklık kurbanlık bulunur. Kesimlerimiz islami kurallara uygun hijnenik bir şekilde gerçekleşmektedir.